ساخت ایران 2

ساخت ایران 2

 

 

 

 

با آمدن نام “ساخت ایران” بی شک به یاد بازی رضا گلزار و امین حیایی می افتیم. مجموعه ساخت ایران که در اواخر سال 1390 پا به عرضه نمایش خانگی گذاشت و خیلی زود مورد استقبال تماشاچیان قرار گرفت.

حال و پس از گذشت 5 – 6 سال از فصل اول این مجموعه باید منتظر فصل دوم ساخت ایران باشیم. بازیگران نقش اصلی، همان بازیگران فصل اول امین حیایی و محمدرضا گلزار با طنازی‌های منحصر بفرد خود هستند که محسن کیایی نیز به آنها اضافه شده و با این ترکیب بی صبرانه منتظر پخش این مجموعه هستیم

عکس‌های ساخت ایران 2

 

به گفته عوامل ساخت ایران 2 ، برای فصل دوم این مجموعه نزدیک به پنج سال فکر شده است و همین ما را بی صبرانه منتظر زمان و تاریخ پخش ساخت ایران 2 می کند.

آخرین اخبار فصل دو ساخت ایران

پس از گذشت 5 سال از فصل اول این مجموعه باید منتظر فصل دوم ساخت ایران باشیم. بازیگران نقش اصلی، همان بازیگران فصل اول امین حیایی و محمدرضا گلزار با طنازی‌های منحصر بفرد خود هستند که محسن کیایی نیز به آنها اضافه شده و با این ترکیب بی صبرانه منتظر پخش این مجموعه هستیم. گفته می شود این سریال در بیروت لبنان تولید خواهد شد

بازیگران ساخت ایران 2 نیز تا حدودی مشخص شده ان؛ علاوه بر امین حیایی و رضا گلزار، محسن کیایی ساخت ایران و سحر دولت‌شاهی نیز به این پروژه اضافه شده اند.

برای اولین بار محمدرضا گلزار در پیج اینستاگرام خود خبر قطعی کلید خوردن سریال ساخت ایران دو را داد.

 

با حضور زوج امین و رضا هر اثری بی نظیر خواهد شد، زوجی که در دهه ی اخیر به جرات بهترین زوج هنری ایران بوده اند و دیدن این دو کنار هم چشمان هر بیننده ای را به صفحه ی تلویزیون خیره نگه خواهد داشت.

اما محسن کیایی که ( بر عکس بازیگران دیگر) بدون اغراق در چند سال اخیر عملکرد خیره کننده ای در سینمای ایران داشته و حالا با حضور محسن در کنار زوج امین و رضا، باید منتظر مثلث آتشین در این مجموعه باشیم!